ortográficu

التعريفات والمعاني

== Asturian == === Pronunciation === IPA(key): /oɾtoˈɡɾafiku/ [oɾ.t̪oˈɡɾa.fi.ku] Rhymes: -afiku Syllabification: or‧to‧grá‧fi‧cu === Adjective === ortográficu m sg (feminine singular ortográfica, neuter singular ortográfico, masculine plural ortográficos, feminine plural ortográfiques) orthographic ==== Related terms ==== === Further reading === “ortográficu”, in Diccionariu de la llingua asturiana [Dictionary of the Asturian Language] (in Asturian), 1ª edición, Academia de la Llingua Asturiana, 2000, →ISBN